-17%

Ультракороткофокусний проектор Epson EH-LS650W (V11HB07040)
176 508 ₴
147 087 ₴
- Під замовлення
- Код: 509936
Відправка з 02 травня 2026+380 (800) 31-92-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний 4K Android Wi-Fi Bluetooth проектор Epson EH-LS650W

Особливості продукту
| Основні дані | |
| Тип матриці | 3LCD |
| Full HD / HD Ready | так / так |
| Термін служби лампи (звичайний режим) | 20000 h |
| Зображення | |
| Коефіцієнт контрастності | 2500000 :1 |
| Базова роздільна здатність | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Максимальна роздільна здатність | UHD (3840 x 2160) |
| Підтримка 3D | так |
| HDR | так |
| Яскравість | 3600 ANSI люмен |
| Стандартне / Стиснене співвідношення сторін | 16:9 / 16:10, 4:3 |
| Оптичний / цифровий зум | 1.25:1 / так |
| Розмір зображення | 60 - 120 |
| Мінімальна відстань проекції від стіни | 0,3 m |
| Коротке фокусування | так |
| Входи / виходи | |
| Вхід HDMI | 2 |
| Компонентний вхід | немає |
| D-Sub 15pin вхід | немає |
| S-Video mini DIN вхід | немає |
| Композитний вхід | немає |
| Вихід S/PDIF | 1 |
| Роз'єм USB | 3 |
| Інформація про використання | |
| Динаміки | Звук від Yamaha 20 Вт |
| Бездротове підключення | так |
| Презентація без комп'ютера | так |
| Пульт дистанційного керування | базовий |
| Сумка | немає |
| Додаткова інформація | Android TV |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | білий |
| Розміри (Ш х В х Г) | 467 x 153 x 400 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Гучність (економ) | 23 дБ |
| Гучність (нормальна) | 36 дБ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 087 ₴









