-17%

Швейна машинка комп'ютеризована Minerva DecorProfessional
65 849 ₴
54 871 ₴
- Під замовлення
- Код: 510363
Відправка з 02 травня 2026+380 (800) 31-92-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Minerva DecorProfessional швейна машина

Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Потужність | 70 W |
| Швидкість шиття | 810 об/хв |
| Кількість стібків | 404 |
| Типи стібків | закріплювальний |
| Регулювання довжини стібка | 0 - 4.5 мм |
| Регулювання ширини стібка | 0 - 7 мм |
| Швейні функції | Штопання |
| Позиціонування голки | так |
| Автоматична заправка нитки в голку | так |
| Подвійна подача голки | так |
| Регулювання притискної лапки по відношенню до матеріалу | немає |
| Ниткопритягувач | Поворотний (ротаційний) |
| Дисплей | так |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | кнопка пуск/зупинка |
| Фізичні параметри | |
| Розміри упаковки | 37 x 47 x 28 см |
| Вага з упаковкою | 8 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 871 ₴






