| Зображення |
| Розмір екрану | 40 " / 100 см |
| Формат HD / Роздільна здатність | Full HD / 1920 x 1080 |
| Частота оновлення | До 60 Гц |
| Технологія зображення | СВІТЛОДІОД |
| Технологія та формат HDR | немає / - |
| Підсвічування | Пряме світлодіодне |
| Тюнер | DVB-T2 (HEVC) |
| Dual HD тюнер | немає |
| Ігровий / спортивний режим | немає / немає |
| Статична контрастність | 5000 :1 |
| Динамічна контрастність | 5000000 :1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час відгуку матриці | 6.5 мс |
| Функції покращення зображення | DNR - цифрове шумозаглушення |
| 3D технологія / Вигнутий екран | немає / немає |
| Інтернет і мультимедіа |
| Smart TV | так |
| Розумний | від виробника на базі Android |
| Wi-Fi | так |
| Веб-браузер | так |
| Запис на USB | ні |
| HbbTV | ні |
| Особливості Smart TV | Android 9.0 |
| Додатки для Smart TV | YouTube |
| Звук |
| Акустична система та потужність | 2.0 / 16 Вт система |
| Регулювання тембру | немає |
| Еквалайзер | так |
| Звукові технології | Dolby Digital Plus |
| Особливості |
| Меню польською мовою | так |
| Телетекст | так |
| Додаткова інформація | USB - фотографії, музика, відео |
| Роз'єми |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 (3x HDMI 1.4) |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Роз'єм EURO | немає |
| Кардрідер для карт пам'яті | немає |
| Роз'єм Ethernet (LAN) | так |
| Компонентний вхід | немає |
| Роз'єм VGA | немає |
| Цифровий оптичний вихід | так |
| Цифровий коаксіальний вихід | немає |
| Роз'єм CI (загальний інтерфейс) | 1 |
| Вихід для навушників | немає |
| Фізичні характеристики |
| Серія (рік випуску) | / 2023 |
| Колір корпусу | чорний |
| Тип основи | ніжки |
| Настінний | так / VESA 200x200 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г) | 89.2 x 57.3 x 23.8 см |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г) | 89.2 x 51 x 8.4 см |
| Вага з підставкою / без підставки | 5,6 кг / 5,3 кг |
| Розміри упаковки | 99 x 12 x 57 см |
| Вага з упаковкою | 10 кг |
| Енергоефективність |
| Клас енергоспоживання SDR | E |
| Розмір екрану | 40 " / 100 см |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Енергоспоживання (режим очікування) | 0,5 W |
| Живлення | 110 - 240 В 50/60 Гц |
| Аксесуари та комплектуючі |
| Аксесуари | пульт дистанційного керування |