Ще швидша робота
Вентилятор оснащений функцією осциляції, яка дає можливість пристрою автоматично рухатися з боку в бік. Завдяки цій функції повітря буде рівномірно розподілятися в приміщенні. приміщенням.
| Специфікація | |
| Колір виробу | Чорний |
| Вбудований дисплей | Немає |
| Модель | Підлоговий вентилятор |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Швидкості | 3 |
| Розміщення | Підлогове |
| Вбудований вимикач | Так |
| Діапазон регулювання висоти | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Швидкість повітряного потоку | 611 м/год |
| Тип управління | Поворотний |
| Ручка(и) | Немає |
| Довжина кабелю | 1,83 m |
| Діапазон коливань | 80 |
| Автоматичне коливання | Так |
| Сертифікати | CE |
| Вхідна напруга змінного струму | 230 V |
| Тип живлення | Змінний струм |
| Споживана потужність | 58 W |
| Вага виробу | 7.3 кг |
| Ширина виробу | 300 мм |
| Глибина виробу | 280 мм |
| Висота виробу | 800 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Тип упаковки | Коробка |
| Ширина | 805мм |
| Довжина | 295мм |
| Висота | 280мм |
Особливості продукту
| Продукт | |
| Виробник | Honeywell |
| Код виробника | HYF500E4 |
| EAN | 4022167105004 |
| Основна інформація | |
| Тип | Колонка |
| Живлення | Мережа |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 58 W |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Функції | |
| Таймер | Немає |
| Регулювання швидкості повітря | 3-ступінчастий |
| Осциляція | Так |
| Регулювання кута нахилу | Ні |
| Зволоження повітря | Ні |
| Іонізація | Ні |
| Фізичні дані | |
| Колір | Чорний |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 7,3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

