
Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 560 (NICR 560)
32 516 ₴
27 093 ₴
- Готово до відправки
- Код: 465446ua
Кавоварка Nivona CafeRomatica 560
З кавоваркою Nivona CafeRomatica 560 ваш ранок буде легким і приємним. Вона дозволяє готувати свіжозмелену каву, яка зарядить вас енергією на весь день. Повнота аромату і смаку буде радувати вас щоразу. Ви можете приготувати дві чашки еспресо одночасно, щоб заощадити час. Машина також дуже компактна. Вона впишеться навіть у маленьку кухню і не займе багато місця.

Ідеальна кава щодня
Високоякісна конічна кавомолка виготовлена із загартованої сталі. Завдяки їй кавоварка Nivona CafeRomatica 560 подрібнює каву з винятковою точністю. Чорну каву та еспресо можна приготувати одним натисканням кнопки. Крім того, кавоварка також має ручний спінювач молока. Це ідеальний варіант для любителів молочної кави, наприклад, капучино або лате. Ви можете налаштувати кожен напій, вибравши міцність, розмір або рівень помелу кавових зерен. Насадку також можна використовувати для приготування гарячої води для чаю.

Проста експлуатація кавомашини Nivona CafeRomatica 560
Кавоварка Nivona CafeRomatica 560 оснащена TFT-дисплеєм, який дозволяє легко вибрати налаштування, які підходять саме вам. Ви також можете вибрати програму автоматичного очищення. Це гарантує, що кавоварка не змінить смак вашої кави і прослужить вам ще довше. Крім того, знімний блок заварювання дозволяє легко чистити внутрішню частину кавомашини. Бункер для кавових зерен має місткість 250 грамів. А тиск у 15 бар розкриє весь аромат і смак кави.

Особливості продукту
| Тип кавомашини | Автоматична еспресо-кавоварка |
| Потужність | 1455 W |
| Управління | Електронне |
| Тиск | 15 бар |
| Об'єм резервуара для води | 2,2 l |
| Ємність контейнера для кави | 250 g |
| Автоматично приготовані напої | Чорна кава; Гаряча вода; Еспресо; Капучино; Кава лате; Спінювання молока |
| Спінювання молока | Парова насадка |
| Тип кави | Мелена; в зернах |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Функції | Еко режим; Попереднє заварювання |
| Одночасне приготування 2 порцій еспресо | Так |
| Регулювання | Регулювання міцності кави; Регулювання температури кави; Регулювання кількості заварки; Регулювання ступеня помелу кави |
| Автоматичне обслуговування | Очищення та видалення накипу |
| Підігрів чашок | Немає |
| Додаткова інформація | Піддон для збору крапель; Сталева кавомолка; Дисплей; Попереднє заварювання; Екорежим |
| Колір | Чорний і сріблястий |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 34 см |
| Живлення | Мережа |
| Код виробника | Nivona CafeRomatica 560 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
- Ціна: 27 093 ₴

