-17%

Корпус Lian Li A4-H2O X4 Black (G99.A4H2OX4.00)
11 808 ₴
9 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 519129ua
+380 (800) 31-92-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Lian Li A4-H2O X4 захист & кріплення для комп'ютера Mini Tower Black
Lian Li A4-H2O X4. Типорозмір: Mini Tower, Модель: ПК, Колір виробу: Чорний. Підтримувані типи блоків живлення: SFX, SFX-L. Підтримуваний діаметр верхнього вентилятора: 120 мм, Підтримувані розміри верхнього кулера: 240 мм. Розмір відсіку для SSD-накопичувача: 2,5». Ширина виробу: 140 мм, Глибина виробу: 326 мм, Висота виробу: 244 мм
Характеристики товару
| Носій інформації | |
| Розмір відсіку для SSD | 2,5»; |
| Особливості | |
| Матеріали | Алюміній, SPCC |
| Модель | ПК |
| Порти та інтерфейси | |
| Аудіовхід | Так |
| Аудіовихід | Так, аудіовихід |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Блок живлення | |
| Підтримуваний тип БЖ | SFX, SFX-L |
| Продуктивність | |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Підтримуваний тип материнської плати | Mini-ITX |
| Конструкція | |
| Кількість відсіків 2.5 | 1 |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Підходить для | Для дому/офісу |
| Макет | Міні-вежа |
| Колір продукту | Чорний |
| Кабельна розводка | Так |
| Світлодіоди | Експлуатація |
| Пиловий фільтр | Так |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Так |
| Максимальна висота охолодження процесора | 5.5 см |
| Максимальна довжина відеокарти | 32.2 см |
| Охолодження | |
| Максимальна кількість верхніх вентиляторів | 2 |
| Підтримуваний діаметр верхніх вентиляторів | 120 мм |
| Підтримувані розміри верхніх радіаторів | 240 мм |
| Вага та розміри | |
| Ширина виробу | 140 мм |
| Глибина виробу | 326 мм |
| Висота виробу | 244 мм |
| Інші особливості | |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 0 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 840 ₴




