-17%
Точка доступу ZyXEL WAX300H (WAX300H-EU0101F)
9 281 ₴
7 731 ₴
- Готово до відправки
- Код: 525031ua
Точка доступу ZyXEL WAX300H (WAX300H-EU0101F)Готово до відправки
9 281 ₴7 731 ₴
+380 (800) 31-92-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Zyxel WAX300H 2400 Мбіт/с з підтримкою White PoE
Zyxel WAX300H. Максимальна швидкість передачі даних: 2400 Мбіт/с, Максимальна швидкість передачі даних (2,4 ГГц): 575 Мбіт/с, тип MIMO: Multi User MIMO. Шифрування/безпека: WPA, WPA2, WPA3. Розміщення: Настінне, Колір виробу: білий. Тип антени: Внутрішня, Рівень посилення антени (макс.): 4 dBi. Ширина виробу: 195 мм, Глибина виробу: 120 мм, Висота виробу: 53 мм
Характеристики товару
| Передача даних | |
| Максимальна швидкість передачі даних | 2400 Мбіт/с |
| Захист | |
| Шифрування / Безпека | WPA, WPA2, WPA3 |
| Фільтрація MAC-адрес | Так |
| Автоматична бездротова система розподілу (WDS) | Так |
| Служба автентифікації віддаленої телефонії (RADIUS) | Так |
| Живлення через Ethernet (PoE) | |
| Підтримка PoE | Так |
| Робота в мережі | |
| Тип антени | Внутрішня |
| Тип MIMO | Багатокористувацька MIMO |
| MIMO | Так |
| Особливості управління | |
| Інтерфейс командного рядка (CLI) | Так |
| Особливості | |
| 2.4 ГГц | Так |
| 5 ГГц | Так |
| 6 ГГц | Ні |
| Максимальна швидкість передачі даних (2,4 ГГц) | 575 Мбіт/с |
| Керування смугою пропускання | Так |
| Оновлення програмного забезпечення пристрою | Так, оновлення ПЗ |
| Порти та інтерфейси | |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Кількість портів Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Дизайн | |
| Розміщення | Настінний |
| Колір виробу | Білий |
| Вага та розміри | |
| Ширина виробу | 195 мм |
| Вага виробу | 483 g |
| Глибина виробу | 120 мм |
| Висота виробу | 53 мм |
| Антена | |
| Рівень посилення антени (макс.) | 4 dBi |
| Умови експлуатації | |
| Температурний діапазон (робота) | 0 - 50 °C |
| Діапазон відносної вологості | 10 - 90% |
| Допустима відносна вологість повітря | 10 - 90% |
| Діапазон температур (зберігання) | -40 - 70 °C |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 731 ₴
