-17%
Фітнес-блендер Ninja Foodi 2-в-1 Power Nutri (CB100EU)
12 743 ₴
10 616 ₴
- Готово до відправки
- Код: 349657ua
Фітнес-блендер Ninja Foodi 2-в-1 Power Nutri (CB100EU)Готово до відправки
12 743 ₴10 616 ₴
+380 (800) 31-92-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Потужність двигуна: | 1100 W |
| Регулювання швидкості | електронно-ступінчасте |
| Персональний | так |
| Імпульсний режим роботи: | так |
| Вимірювальна чашка: | так |
| Місткість чаші: | 0,7 l |
| Тип скла: | Пластик |
| Можна мити в посудомийній машині (глечик; кришка): | так |
| Колір | сріблястий |
| Функції | |
| Подрібнення льоду; змішування; блендер | |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції: | 4 автоматичні програми |
| Безпека експлуатації | |
| Система захисту від випадкового ввімкнення: | так |
| Зовнішні параметри | |
| Розміри упаковки: | 32.80 x 17.90 x 36.80 см |
| Вага з упаковкою: | 3.60 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 616 ₴
